رزرو خوابگاه دانشجویی در ترکیه

یکی از بزرگترین دغدغه‌های دانشجویان در هنگام مهاجرت تحصیلی یا تحصیل در ترکیه، پیدا کردن محل اقامت است و خوابگاه‌ها نیز از پرطرفدارترین مکان‌ها در بین افراد هستند. استانبول یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است که خوابگاه‌های دانشجویی فراوانی با امکانات مختلف را در خود دارد.

خوابگاه‌های تک نفره و دونفره و بیشتر در ترکیه با تمام امکانات و خدماتی به راحتی هتل 5 ستاره ارائه می‌شوند. به همین دلیل اکثر افرادی که از طریق تحصیلی اقدام به مهاجرت به ترکیه می‌کنند، تمایل به اسکان در این خوابگاه‌ها دارند. این خوابگاه‌ها شامل خدماتی چون حمام، توالت، میز مطالعه، تخت خواب، جا رختی، یخچال، اینترنت پرسرعت، دوربین‌های امنیتی 24 ساعته، آب گرم 24 ساعته، اتاق اتو، اتاق مطالعه، لباسشویی و خشکشویی، سالن غذاخوری و نگهبانی 24 ساعته  و ... می‌باشند.

به منظور دریافت مشاوره رایگان و رزرو بهترین اقامتگاه‌ها در ترکیه، فقط کافیست به مشاوران ما پیام دهید.

تهیه سیم‌کارت ترک

اپراتورهای ترکسل، ترک‌تلکوم و ودافون سه اپراتور برتر در کشور ترکیه هستند.

در ترکیه سیم‌کارت‌ها به ۲ دسته قبضی و اعتباری تقسیم می‌شوند. در سیم‌کارت‌های اعتباری شما هر ماه باید بسته خریداری کنید و یا با تعرفه فعال شده از سیم‌کارت استفاده کنید. خرید بسته (همان پاکت در زبان ترکی) بسیار به صرفه‌تر است.

در سیم‌کارت‌های قبضی شما پایان هر ماه مبلغ را پرداخت می‌کنید.

خرید سیم کارت در ترکیه

در ترکیه شما به راحتی می‌توانید با استفاده از پاسپورت خود یک سیم‌کارت به نام خود خریداری کنید. اما مهم‌ترین نکته این است که این سیم‌کارت بعد ۳ ماه غیر فعال می‌شود. شما برای فعالسازی مجدد آن ۳ ماه دیگر وقت دارید که کارت کیملیک ترکیه ارائه دهید. بعد از ۳ ماه دیگر در صورت ارائه ندادن مدرک سیم‌کارت شما کاملا مسدود و شماره شما آزاد خواهد شد.

بهترین اپراتور موبایل در ترکیه

بهترین اپراتور موبایل از نظر آنتن‌دهی و خدمات در ترکیه مربوط به شرکت ترکسل می‌باشد. قیمت سیم‌کارت‌های این اپراتور با نرخ 370 لیر عرضه می‌شوند. حداقل قیمت بسته‌های اینترنت و مکالمه ترکسل در هر ماه 60 لیر است.

انواع سیم کارتهای دائمی در ترکیه

سیم‌کارت‌های دائمی در ترکیه به دو دسته اعتباری و قبضی دسته‌بندی می‌شوند. بر خلاف ایران که هنگام فروش دائمی بودن آنان تعیین می‌شود در ترکیه لزوما اینطور نیست. بعضی از شعبات اپراتورها برای خرید سیم‌کارت بهتر هستند و بعدا در فرآیند دائمی کردن سیم‌کارت راحت‌تر هستید.

به منظور دریافت مشاوره رایگان و تهیه سیم‌کارت کشور ترکیه، فقط کافیست به مشاوران ما پیام دهید.

 و یا فرم مشخصات را پر کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم مشخصات